Eyüp Andan Konutları

Proje Alanı.

Eyüp Andan Konutları toplam 8481 m2 üzerinde 4 blok olarak inşa edilmiştir. 2542 m2 si oturum alanı, 5939 m2 si ise sosyal alan olarak kullanılmaktadır.

Sıte Özellıklerı.

Tüm blokların bodrumlarında (ikinci) kapalı otopark ve kısmen açık otopark bulunacaktır. Üstü açılır – kapanır yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, duş ve soyunma kabinleri bulunacaktır. Basketbol sahası, çardaklar, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, projeye uygun peyzaj çalışması yapılacaktır.

Proje Özellıklerı.

Sitemiz son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. BS30 hazır beton kullanılmıştır. Cephe çelik konstrüksiyon üzeri granit ve kompozit kaplama, site girişi otomatik kapı, site içi güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır. Bina girişi granit, katlar ve merdivenler mat granit, basamaklar ise mermer yapılacaktır. Balkon ve merdiven korkulukları aliminyum olacaktır. Tüm bloklarda iç kabini paslanmaz desenli 6 kişilik otomatik kapılı asansör bulunacaktır. Dairelerde renkli görüntülü diafon sistemi vardır. Ayrıca daireler güvenlik kulubesine telefon ve kamerayla bağlanabilmekte, uygun kanaldan bahçeyi izleyebilmektedir. Dijital uydu sistemi, Digiturk sistemli son teknoloji ve kaliteli tesisat yer almaktadır. Bina ortak alanları için jeneratör bulunmaktadır. Bina katlarında yangın söndürme sistemi ve yangın merdiveni bulunmaktadır.